B81141C1683M000
EPCOSEPCOS
B81141C1683M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B81141C1683M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD
Arkusze danych: B81141C1683M000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B81141C1683M000
Part Number B81141C1683M000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 20% 440VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4140 pcs Arkusz danych B81141C1683M000.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 440V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Seria B81141
oceny X1 Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1660
B81141C1683M
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Metallized
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 440V Polyester, Metallized Radial Pojemność 0.068µF