B81123C1472M189
EPCOSEPCOS
B81123C1472M189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B81123C1472M189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 4700PF 20% 500VAC RAD
Arkusze danych: B81123C1472M189.pdf
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B81123C1472M189
Part Number B81123C1472M189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 4700PF 20% 500VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150946 pcs Arkusz danych B81123C1472M189.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 500V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Seria B81123
oceny Y1 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-77190-2
B81123C1472M189-ND
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 4700pF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 4700pF Aplikacje EMI, RFI Suppression