B81122A1103M
EPCOSEPCOS
B81122A1103M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B81122A1103M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD
Arkusze danych: B81122A1103M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B81122A1103M
Part Number B81122A1103M Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 20% 250VAC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5050 pcs Arkusz danych B81122A1103M.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Tolerancja ±20% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Seria B81122
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-1636
B81122A1103M000
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.591" (15.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP)
szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial Pojemność 10000pF
Aplikacje EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B81122A1104M
B81122A1104M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
Na stanie: 5589 pcs
Pobieranie: B81122A1104M.pdf
RFQ
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.15UF 20% 250VAC RAD
Na stanie: 4008 pcs
Pobieranie: B81122A1154M.pdf
RFQ
B8111
B8111
Producenci: Pulse Electronics Corporation
Opis: IC CHIP
Pobieranie:
Opis: IC CHIP
Pobieranie:
Opis: CAP FILM 0.015UF 20% 250VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.22UF 20% 250VAC RAD
B8103T
B8103T
Opis: CAP FILM 0.033UF 20% 250VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.027UF 20% 250VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.022UF 20% 250VAC RAD
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...