B78148T1103K
Przegląd produktów
Part Number: B78148T1103K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH
Arkusze danych: B78148T1103K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B78148T1103K
Part Number B78148T1103K Producent EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5891 pcs Arkusz danych B78148T1103K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia (3.30mm)
Zastawianie Unshielded Seria MCC
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
Inne nazwy B78148T1103K000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz Indukcyjność 10µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.386" (9.80mm) Częstotliwość - samorezonansowa 60MHz
szczegółowy opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.7 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Aktualna ocena 230mA Obecny - Nasycenie -