B78148S1473K000
Przegląd produktów
Part Number: B78148S1473K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 47UH 450MA 1.1 OHM TH
Arkusze danych: B78148S1473K000.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78148S1473K000
Part Number B78148S1473K000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 47UH 450MA 1.1 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 383795 pcs Arkusz danych B78148S1473K000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria BC
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
Inne nazwy B78148S1473K
B78148S1473K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 47µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 7.5MHz szczegółowy opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.1 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Aktualna ocena 450mA