B78148S1392K000
Przegląd produktów
Part Number: B78148S1392K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM
Arkusze danych: B78148S1392K000.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78148S1392K000
Part Number B78148S1392K000 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 390681 pcs Arkusz danych B78148S1392K000.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria BC
oceny - P @ Częstotliwość 60 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
Inne nazwy B78148S1392K
B78148S1392K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 3.9µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 105MHz szczegółowy opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 310 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Aktualna ocena 850mA