B78148E1152K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B78148E1152K009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
Arkusze danych: B78148E1152K009.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78148E1152K009
Part Number B78148E1152K009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 319892 pcs Arkusz danych B78148E1152K009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria BC
oceny - P @ Częstotliwość 60 @ 1MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B78148E1152K 9 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 1.5µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 235MHz cechy -
szczegółowy opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 47 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max
Aktualna ocena 3.8A Obecny - Nasycenie 4.8A