B78108S1333J009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B78108S1333J009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Arkusze danych: B78108S1333J009.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78108S1333J009
Part Number B78108S1333J009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 437651 pcs Arkusz danych B78108S1333J009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria BC
oceny - P @ Częstotliwość 55 @ 2.52MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy B78108S1333J 9
B78108S1333J9
B78108S1333J9-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.52MHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 9MHz szczegółowy opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 920 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max Aktualna ocena 500mA