B78108E1222K009
EPCOSEPCOS
B78108E1222K009 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B78108E1222K009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 3.4A 57 MOHM TH
Arkusze danych: B78108E1222K009.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78108E1222K009
Part Number B78108E1222K009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 3.4A 57 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 320609 pcs Arkusz danych B78108E1222K009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria B78108E
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 7.96MHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-76019-1 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 2.2µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 150MHz cechy -
szczegółowy opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.4A 57 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 57 mOhm Max
Aktualna ocena 3.4A Obecny - Nasycenie 4A