B78108E1101M009
EPCOSEPCOS
B78108E1101M009 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B78108E1101M009
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 100NH 7.3A 15 MOHM TH
Arkusze danych: B78108E1101M009.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B78108E1101M009
Part Number B78108E1101M009 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 100NH 7.3A 15 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 424805 pcs Arkusz danych B78108E1101M009.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria B78108E
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 7.96MHz
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
Inne nazwy 495-76011-3 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 100nH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 700MHz cechy -
szczegółowy opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 7.3A 15 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Aktualna ocena 7.3A Obecny - Nasycenie 17A