B72714D0160H060
EPCOSEPCOS
B72714D0160H060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72714D0160H060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 22V 0508
Arkusze danych: B72714D0160H060.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72714D0160H060
Part Number B72714D0160H060 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 22V 0508 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 348294 pcs Arkusz danych B72714D0160H060.pdf
Napięcie warystora (min) 22V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0508 (1220 Metric)
Inne nazwy 495-3688-2
B72714D 160H 60
B72714D160H60
CDA4C16GTH
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 4 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 16V
Energia - szczegółowy opis Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 0508 (1220 Metric)
Pojemność @ Częstotliwość 15pF @ 1MHz