B72650M0110K072
EPCOSEPCOS
B72650M0110K072 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72650M0110K072
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 18V 100A 3225
Arkusze danych: B72650M0110K072.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72650M0110K072
Part Number B72650M0110K072 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 18V 100A 3225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 115135 pcs Arkusz danych B72650M0110K072.pdf
Napięcie warystora (typ) 18V Napięcie warystora (min) 16.2V
Napięcie warystora (maks.) 19.8V Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 495-76472-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 14V
Maksymalna V AC 11V Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 0.30J
szczegółowy opis 18V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Prąd - przepięcia 100A
Pojemność @ Częstotliwość 1750pF @ 1kHz