B72587H3140S253
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72587H3140S253
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 22V 800A RADIAL
Arkusze danych: B72587H3140S253.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B72587H3140S253
Part Number B72587H3140S253 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 22V 800A RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4509 pcs Arkusz danych B72587H3140S253.pdf
Napięcie warystora (typ) 22V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 16V Maksymalna V AC 14V
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 2.4J
szczegółowy opis 22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Prąd - przepięcia 800A
Pojemność @ Częstotliwość 220000pF @ 1kHz