B72580V0400K062
EPCOSEPCOS
B72580V0400K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72580V0400K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 68V 500A 1812
Arkusze danych: B72580V0400K062.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72580V0400K062
Part Number B72580V0400K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 68V 500A 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 113736 pcs Arkusz danych B72580V0400K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 68V Napięcie warystora (min) 61.2V
Napięcie warystora (maks.) 74.8V Seria -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy 495-77187-6 temperatura robocza -
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 56V
Maksymalna V AC 40V Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 4.8J
szczegółowy opis 68V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric) Prąd - przepięcia 500A