B72580T0300K062
EPCOSEPCOS
B72580T0300K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72580T0300K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR
Arkusze danych: B72580T0300K062.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72580T0300K062
Part Number B72580T0300K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 119809 pcs Arkusz danych B72580T0300K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 47V Napięcie warystora (min) 42.3V
Napięcie warystora (maks.) 51.7V Seria -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy 495-75365-6 Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 38V Maksymalna V AC 30V
Energia 4.2J szczegółowy opis 47V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
Prąd - przepięcia 800A