B72580E0350K062
EPCOSEPCOS
B72580E0350K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72580E0350K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 56V 500A 1812
Arkusze danych: B72580E0350K062.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72580E0350K062
Part Number B72580E0350K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 56V 500A 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 107678 pcs Arkusz danych B72580E0350K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 56V Napięcie warystora (min) 50.4V
Napięcie warystora (maks.) 61.6V Seria Automotive, AEC-Q200
Opakowania Original-Reel® Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy 495-7489-6 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 45V
Maksymalna V AC 35V Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 4.0J
szczegółowy opis 56V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) Prąd - przepięcia 500A
Pojemność @ Częstotliwość 1200pF @ 1kHz