B72530V0300K062
EPCOSEPCOS
B72530V0300K062 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72530V0300K062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 47V 300A 1210
Arkusze danych: B72530V0300K062.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B72530V0300K062
Part Number B72530V0300K062 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 47V 300A 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4341 pcs Arkusz danych B72530V0300K062.pdf
Napięcie warystora (typ) 47V Napięcie warystora (min) 42.3V
Napięcie warystora (maks.) 51.7V Seria -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy 495-2396
495-2396-ND
temperatura robocza -
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 38V
Maksymalna V AC 30V Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.0J szczegółowy opis 47V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Prąd - przepięcia 300A