B72530T250K62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72530T250K62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 39V 300A 1210
Arkusze danych: B72530T250K62.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72530T250K62
Part Number B72530T250K62 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 39V 300A 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 300421 pcs Arkusz danych B72530T250K62.pdf
Napięcie warystora (typ) 39V Napięcie warystora (min) 35.1V
Napięcie warystora (maks.) 42.9V Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 31V Maksymalna V AC 25V
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 1.7J
szczegółowy opis 39V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) Prąd - przepięcia 300A
Pojemność @ Częstotliwość 1200pF @ 1kHz