B72500E0200K060
EPCOSEPCOS
B72500E0200K060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72500E0200K060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 33V 30A 0603
Arkusze danych: B72500E0200K060.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72500E0200K060
Part Number B72500E0200K060 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 33V 30A 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 476229 pcs Arkusz danych B72500E0200K060.pdf
Napięcie warystora (typ) 33V Napięcie warystora (min) 29.7V
Napięcie warystora (maks.) 36.3V Seria -
Opakowania Original-Reel® Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy 495-4621-6 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCV
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 26V
Maksymalna V AC 20V Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 0.20J
szczegółowy opis 33V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Prąd - przepięcia 30A
Pojemność @ Częstotliwość 90pF @ 1MHz