B72242L0321K102
EPCOSEPCOS
B72242L0321K102 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72242L0321K102
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 510V 65KA CHASSIS
Arkusze danych: B72242L0321K102.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72242L0321K102
Part Number B72242L0321K102 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 510V 65KA CHASSIS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4009 pcs Arkusz danych B72242L0321K102.pdf
Napięcie warystora (typ) 510V Napięcie warystora (min) 459V
Napięcie warystora (maks.) 561V Seria HighE
Opakowania Bulk Package / Case Encased Disc
Inne nazwy 495-3446
B72242L 321K102
B72242L321K102
LS42K320QPK2
temperatura robocza -25°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 420V
Maksymalna V AC 320V Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 640J
szczegółowy opis 510V 65kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc Prąd - przepięcia 65kA
Pojemność @ Częstotliwość 2300pF @ 1kHz