| Part Number | B72240L0551K100 | Producent | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 910V 40KA CHASSIS | Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 10856 pcs | Arkusz danych | B72240L0551K100.pdf |
| Napięcie warystora (typ) | 910V | Napięcie warystora (min) | 819V |
| Napięcie warystora (maks.) | 1.001kV | Seria | HighE, LS40 |
| Opakowania | Bulk | Package / Case | Square 37.5mm, Formed Tabs |
temperatura robocza | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów | 1 | Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) | Maksymalna V DC | 745V |
| Maksymalna V AC | 550V | Standardowy czas oczekiwania producenta | 18 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energia | 960J |
| szczegółowy opis | 910V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs | Prąd - przepięcia | 40kA |
| Pojemność @ Częstotliwość | 1400pF @ 1kHz |