B72225S4461K101
EPCOSEPCOS
B72225S4461K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72225S4461K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM
Arkusze danych: B72225S4461K101.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72225S4461K101
Part Number B72225S4461K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41595 pcs Arkusz danych B72225S4461K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria SuperioR, S25
Opakowania Bulk Package / Case Disc 27.5mm
Inne nazwy S25K460E4R12 temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 615V
Maksymalna V AC 460V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 720J
szczegółowy opis 750V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm Prąd - przepięcia 20kA