B72220T2151K105
EPCOSEPCOS
B72220T2151K105 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72220T2151K105
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 240V 10KA ENCASED
Arkusze danych: B72220T2151K105.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72220T2151K105
Part Number B72220T2151K105 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 240V 10KA ENCASED Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59827 pcs Arkusz danych B72220T2151K105.pdf
Napięcie warystora (typ) 240V Napięcie warystora (min) 216V
Napięcie warystora (maks.) 264V Seria AdvanceD Thermofuse
Opakowania Tray Package / Case Radial, Box - 3 Lead
Inne nazwy 495-7244
B72220T2151K105-ND
T20K150E2
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 200V
Maksymalna V AC 150V Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Thermally Protected
Energia 120J szczegółowy opis 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead
Prąd - przepięcia 10kA Pojemność @ Częstotliwość 1550pF @ 1kHz