B72220S0400K101
EPCOSEPCOS
B72220S0400K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72220S0400K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Arkusze danych: B72220S0400K101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72220S0400K101
Part Number B72220S0400K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137479 pcs Arkusz danych B72220S0400K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 68V Napięcie warystora (min) 61.2V
Napięcie warystora (maks.) 74.8V Seria StandarD
Opakowania Bulk Package / Case Disc 20mm
Inne nazwy 495-4660
B72220S 400K101
B72220S400K101
S20K40
S20K40-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 56V
Maksymalna V AC 40V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 37J
szczegółowy opis 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Prąd - przepięcia 2kA
Pojemność @ Częstotliwość 6750pF @ 1kHz