B72220P3141K101
EPCOSEPCOS
B72220P3141K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72220P3141K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 220V 12KA DISC 20MM
Arkusze danych: B72220P3141K101.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72220P3141K101
Part Number B72220P3141K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 220V 12KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96992 pcs Arkusz danych B72220P3141K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 220V Napięcie warystora (min) 198V
Napięcie warystora (maks.) 242V Seria SuperioR-MP, S20
Package / Case Disc 20mm Inne nazwy S20K140E3K1
S20K140E3K1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 180V Maksymalna V AC 140V
Energia 145J szczegółowy opis 220V 12kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Prąd - przepięcia 12kA Pojemność @ Częstotliwość 2250pF @ 1kHz