B72214S140K541
EPCOSEPCOS
B72214S140K541 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72214S140K541
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B72214S140K541
Part Number B72214S140K541 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5463 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) 22V Napięcie warystora (min) 19.8V
Napięcie warystora (maks.) 24.2V Seria StandarD
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy B72214S 140K541 temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 18V
Maksymalna V AC 14V Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.0J szczegółowy opis 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Prąd - przepięcia 1kA Pojemność @ Częstotliwość 9950pF @ 1kHz