B72214S0600K101
EPCOSEPCOS
B72214S0600K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72214S0600K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Arkusze danych: B72214S0600K101.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72214S0600K101
Part Number B72214S0600K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 295199 pcs Arkusz danych B72214S0600K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 100V Napięcie warystora (min) 90V
Napięcie warystora (maks.) 110V Seria StandarD
Opakowania Bulk Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy 495-4654
B72214S 600K101
B72214S600K101
S14K60
S14K60-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 85V
Maksymalna V AC 60V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 17J
szczegółowy opis 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Prąd - przepięcia 4.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 1650pF @ 1kHz