B72210S0950K101
EPCOSEPCOS
B72210S0950K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72210S0950K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych: B72210S0950K101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72210S0950K101
Part Number B72210S0950K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 398668 pcs Arkusz danych B72210S0950K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 150V Napięcie warystora (min) 135V
Napięcie warystora (maks.) 165V Seria StandarD
Opakowania Bulk Package / Case Disc 10mm
Inne nazwy 495-4432
B72210S 950K101
B72210S950K101
S10K95
S10K95-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 125V
Maksymalna V AC 95V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 15J
szczegółowy opis 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 2.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 690pF @ 1kHz