B72210S0271K151
EPCOSEPCOS
B72210S0271K151 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72210S0271K151
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych: B72210S0271K151.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B72210S0271K151
Part Number B72210S0271K151 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 255139 pcs Arkusz danych B72210S0271K151.pdf
Napięcie warystora (typ) 430V Napięcie warystora (min) 387V
Napięcie warystora (maks.) 473V Seria StandarD
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Disc 10mm
Inne nazwy 495-5961-1 temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 350V
Maksymalna V AC 275V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 43J
szczegółowy opis 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 2.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 220pF @ 1kHz