B72210S0170K101
EPCOSEPCOS
B72210S0170K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72210S0170K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Arkusze danych: B72210S0170K101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72210S0170K101
Part Number B72210S0170K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 27V 500A DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 450331 pcs Arkusz danych B72210S0170K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 27V Napięcie warystora (min) 24.3V
Napięcie warystora (maks.) 29.7V Seria StandarD
Opakowania Bulk Package / Case Disc 10mm
Inne nazwy 495-6490
B72210S 170K101
B72210S170K101
S10K17
S10K17-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 22V
Maksymalna V AC 17V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 2.5J
szczegółowy opis 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 500A
Pojemność @ Częstotliwość 4350pF @ 1kHz