B72207S0300K101
EPCOSEPCOS
B72207S0300K101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72207S0300K101
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Arkusze danych: B72207S0300K101.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72207S0300K101
Part Number B72207S0300K101 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 706084 pcs Arkusz danych B72207S0300K101.pdf
Napięcie warystora (typ) 47V Napięcie warystora (min) 42.3V
Napięcie warystora (maks.) 51.7V Seria StandarD
Opakowania Bulk Package / Case Disc 7mm
Inne nazwy 495-1405
B72207S 300K101
B72207S300K101
S07K30
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 38V
Maksymalna V AC 30V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 2.0J
szczegółowy opis 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Prąd - przepięcia 250A
Pojemność @ Częstotliwość 100pF @ 1kHz