B72207S0170K411
EPCOSEPCOS
B72207S0170K411 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72207S0170K411
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Arkusze danych: B72207S0170K411.pdf
4500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72207S0170K411
Part Number B72207S0170K411 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 27V 250A DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 562937 pcs Arkusz danych B72207S0170K411.pdf
Napięcie warystora (typ) 27V Napięcie warystora (min) 24.3V
Napięcie warystora (maks.) 29.7V Seria StandarD
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
Inne nazwy B72207S 170K411
B72207S170K411
B72207S170K411-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 22V
Maksymalna V AC 17V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 1.1J
szczegółowy opis 27V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Prąd - przepięcia 250A
Pojemność @ Częstotliwość 1900pF @ 1kHz