B72205S0500K211
EPCOSEPCOS
B72205S0500K211 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B72205S0500K211
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Arkusze danych: B72205S0500K211.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B72205S0500K211
Part Number B72205S0500K211 Producent EPCOS
Opis VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 283396 pcs Arkusz danych B72205S0500K211.pdf
Napięcie warystora (typ) 82V Napięcie warystora (min) 73.8V
Napięcie warystora (maks.) 90.2V Seria StandarD
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Disc 5mm
Inne nazwy 495-6556-1 temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 65V
Maksymalna V AC 50V Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 1.8J
szczegółowy opis 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Prąd - przepięcia 400A
Pojemność @ Częstotliwość 300pF @ 1kHz