B66300G0000X138
EPCOSEPCOS
B66300G0000X138 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B66300G0000X138
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE E T38 1PC
Arkusze danych: B66300G0000X138.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B66300G0000X138
Part Number B66300G0000X138 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE E T38 1PC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 253387 pcs Arkusz danych B66300G0000X138.pdf
Szerokość 2.00mm Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet E 6 x 3 Seria B66300
Inne nazwy 495-5404
B66300G X138
B66300GX138
B66300GX138-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał T38 Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Długość 6.30mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość 2.90mm Szczelina Ungapped