B65843A0000R065
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65843A0000R065
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE EP 4UH T65 2PCS
Arkusze danych: B65843A0000R065.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65843A0000R065
Part Number B65843A0000R065 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE EP 4UH T65 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 170889 pcs Arkusz danych B65843A0000R065.pdf
Szerokość 9.00mm Tolerancja -20%, +30%
Dostawca urządzeń Pakiet EP 13 Seria B65843A
Inne nazwy B65843A R 65
B65843AR65
B65843AR65-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 14.9 Materiał T65
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość 12.80mm
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 5200
Czynnik indukcyjności (Al) 4µH Wysokość 6.50mm