B65839A0000R065
EPCOSEPCOS
B65839A0000R065 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65839A0000R065
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE EP 3UH T65 2PCS
Arkusze danych: B65839A0000R065.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65839A0000R065
Part Number B65839A0000R065 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE EP 3UH T65 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 188949 pcs Arkusz danych B65839A0000R065.pdf
Szerokość 6.50mm Tolerancja -20%, +30%
Dostawca urządzeń Pakiet EP 7 Seria B65839
Inne nazwy B65839A R 65
B65839AR65
B65839AR65-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 8.5 Materiał T65
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość 9.40mm
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 5200
Czynnik indukcyjności (Al) 3µH Wysokość 3.75mm