B65819N0400A048
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65819N0400A048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE
Arkusze danych: B65819N0400A048.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65819N0400A048
Part Number B65819N0400A048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59543 pcs Arkusz danych B65819N0400A048.pdf
Szerokość - Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet RM 7 Seria -
Inne nazwy B65819N 400A 48
B65819N400A48
B65819N400A48-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał N48 Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Długość 20.30mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Początkowa przepuszczalność (μl) 2300 Wysokość 6.75mm