B65807N0063A033
EPCOSEPCOS
B65807N0063A033 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65807N0063A033
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS
Arkusze danych: B65807N0063A033.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65807N0063A033
Part Number B65807N0063A033 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94586 pcs Arkusz danych B65807N0063A033.pdf
Szerokość 8.20mm Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet RM 6 Seria B65807
Inne nazwy 495-5237
B65807N 63A 33
B65807N63A33
B65807N63A33-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał M33 Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Długość 17.90mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Początkowa przepuszczalność (μl) 750 Czynnik indukcyjności (Al) 63nH
Wysokość 6.25mm Szczelina Gapped