B65807J0200A038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65807J0200A038
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE
Arkusze danych: B65807J0200A038.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65807J0200A038
Part Number B65807J0200A038 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86640 pcs Arkusz danych B65807J0200A038.pdf
Szerokość 8.20mm Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet RM 6 Seria -
Inne nazwy B65807J 200A 38
B65807J200A38
B65807J200A38-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 31 Materiał T38
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość 17.90mm
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 10000
Wysokość 6.25mm Szczelina -