B65805C0315A048
EPCOSEPCOS
B65805C0315A048 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65805C0315A048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE RM 315NH N48 2PCS
Arkusze danych: B65805C0315A048.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65805C0315A048
Part Number B65805C0315A048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE RM 315NH N48 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96308 pcs Arkusz danych B65805C0315A048.pdf
Szerokość 6.80mm Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet RM 5 Seria B65805
Inne nazwy 495-76947-3
B65805C 315A 48
B65805C0315A048-ND
B65805C315A48
B65805C315A48-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał N48 Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Długość 14.60mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Czynnik indukcyjności (Al) 315nH Wysokość 5.25mm