B65803P0063A048
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65803P0063A048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE
Arkusze danych: B65803P0063A048.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65803P0063A048
Part Number B65803P0063A048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65528 pcs Arkusz danych B65803P0063A048.pdf
Szerokość 4.60mm Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet RM 4 LP Seria -
Inne nazwy B65803P 63A 48
B65803P63A48
B65803P63A48-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 11.3 Materiał N48
Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks Długość 11.00mm
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 2300
Wysokość 3.90mm Szczelina -