| Part Number | B65661N0160A048 | Producent | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FERRITE CORE P 160NH N48 | Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 49241 pcs | Arkusz danych | B65661N0160A048.pdf |
| Szerokość | - | Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | P 22 x 13 | Seria | B65661 |
| Inne nazwy | 495-75429 B65661N 160A 48 B65661N160A48 B65661N160A48-ND B65661N160A48INACTIVE-ND |
Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał | N48 | Standardowy czas oczekiwania producenta | 24 Weeks |
| Długość | - | Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Czynnik indukcyjności (Al) | 160nH | Wysokość | 6.80mm |
| Szczelina | Gapped | Złącze typu A | Uncoated |
| Skuteczna przepuszczalność (μe) | 64 | Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ | 1990 |
| Długość efektywna (le) mm | 31.6 | Obszar efektywny (Ae) mm² | 63 |
| Średnica | 22.00mm | rdzeń | P (Pot Core) |