B59890C0160A070
EPCOSEPCOS
B59890C0160A070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B59890C0160A070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL
Arkusze danych: 1.B59890C0160A070.pdf2.B59890C0160A070.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B59890C0160A070
Part Number B59890C0160A070 Producent EPCOS
Opis PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 121734 pcs Arkusz danych 1.B59890C0160A070.pdf2.B59890C0160A070.pdf
Napięcie - Max 160V Rodzaj Ceramic
Grubość (maks) - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm)
Seria - Odporność - 25 ° C (Typ) 150 Ohms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy 495-75885
B59890C 160A 70
B59890C0160A070-ND
B59890C160A70
B59890C160A70-ND
temperatura robocza 0°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.295" (7.50mm) szczegółowy opis Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 70mA Obecny - Max 200mA
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 35mA Zatwierdzenia UR, VDE