B59850C0130A070
EPCOSEPCOS
B59850C0130A070 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B59850C0130A070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL
Arkusze danych: B59850C0130A070.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B59850C0130A070
Part Number B59850C0130A070 Producent EPCOS
Opis PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 106885 pcs Arkusz danych B59850C0130A070.pdf
Napięcie - Max 265V Rodzaj Ceramic
Grubość (maks) - Rozmiar / Wymiar 0.433" Dia x 0.197" T (11.00mm x 5.00mm)
Seria - Odporność - 25 ° C (Typ) 13 Ohms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy 495-76382
B59850C 130A 70
B59850C0130A070-ND
B59850C130A70
B59850C130A70-ND
temperatura robocza 0°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm) szczegółowy opis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 200mA Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 320mA Obecny - Max 1.5A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 200mA Zatwierdzenia UR