B59811C0135A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B59811C0135A070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR PTC 2.6 OHM 25% DISC
Arkusze danych: B59811C0135A070.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B59811C0135A070
Part Number B59811C0135A070 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 2.6 OHM 25% DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85379 pcs Arkusz danych B59811C0135A070.pdf
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria -
Tolerancja rezystancji ±25% Rezystancja przy 25 ° C 2.6 Ohms
Opakowania Bulk Package / Case Disc, 26mm Dia x 5.0mm W
Inne nazwy 495-76375
B59811C 135A 70
B59811C0135A070-ND
B59811C135A70
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis PTC Thermistor 2.6 Ohms Disc, 26mm Dia x 5.0mm W