B59524A0135A020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B59524A0135A020
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR PTC 22 OHM 20% DISC
Arkusze danych: B59524A0135A020.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B59524A0135A020
Part Number B59524A0135A020 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 22 OHM 20% DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 87272 pcs Arkusz danych B59524A0135A020.pdf
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria -
Tolerancja rezystancji ±20% Rezystancja przy 25 ° C 22 Ohms
Opakowania Tray Package / Case Disc
Inne nazwy B59524A 135A 20
B59524A135A20
B59524A135A20-ND
temperatura robocza 5°C ~ 80°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis PTC Thermistor 22 Ohms Disc