B59300M1180A070
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B59300M1180A070
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL
Arkusze danych: B59300M1180A070.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B59300M1180A070
Part Number B59300M1180A070 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18784 pcs Arkusz danych B59300M1180A070.pdf
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria B59300
Tolerancja rezystancji - Rezystancja przy 25 ° C 300 Ohms
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy B59300M1180A 70
B59300M1180A70
B59300M1180A70-ND
temperatura robocza 90°C ~ 160°C
Rodzaj mocowania PCB, Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis PTC Thermistor 300 Ohms Radial