B57891M402F1
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57891M402F1
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 4KOHM DISC
Arkusze danych:
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57891M402F1
Part Number B57891M402F1 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 4KOHM DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74001 pcs Arkusz danych
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 4k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 200mW
Opakowania Bulk Package / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Inne nazwy B57891M 402F 1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość - Drut Ołowiany - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis NTC Thermistor 4k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Wartość Tolerancja ±3%