B57885S0103F001
EPCOSEPCOS
B57885S0103F001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57885S0103F001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3980K DISC
Arkusze danych: B57885S0103F001.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B57885S0103F001
Part Number B57885S0103F001 Producent EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 10KOHM 3980K DISC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58694 pcs Arkusz danych B57885S0103F001.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 10k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 100mW
Opakowania Bulk Package / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Inne nazwy 495-2155
B57885S 103F 1
B57885S 103F 1
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Długość - Drut Ołowiany 1.02" (26.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis NTC Thermistor 10k Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3980K
B0 / 50 - B Wartość Tolerancja ±1%