B57862S282F40
EPCOSEPCOS
B57862S282F40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B57862S282F40
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD
Arkusze danych: B57862S282F40.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B57862S282F40
Part Number B57862S282F40 Producent EPCOS
Opis THERM NTC 2.8KOHM 3988K BEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5745 pcs Arkusz danych B57862S282F40.pdf
Seria - Odporność na Ohm @ 25 ° C 2.8k
Tolerancja rezystancji ±1% Moc - Max 60mW
Opakowania Bulk Package / Case Bead
Inne nazwy 495-2167
B57862S 282F 40
B57862S0282F040
temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Rodzaj mocowania Free Hanging Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość - Drut Ołowiany 1.44" (36.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis NTC Thermistor 2.8k Bead B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Wartość Tolerancja ±1%